INSTYTUT URODY

Alicja Łęcka-Bosy

ul.Chopina 7

66-100 Sulechów

 

tel: 68 385 55 05

tel: 609 682 770

alicjalecka@op.pl


Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Od poniedziałku do piątku od 9 do 19

W soboty od 9 do 14

 

Pozostałe  godziny umawiamy indywidualnie

MEDIA W INTERNECIE

 

POWRÓT

Design by

Link

OCZYSZCZANIE MECHANICZNE PLECÓW

 

Zabieg oczyszczania skóry pleców przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry zanieczyszczonej. Podczas zabiegu wykonujemy peeling a następnie rozpulchnienie skóry.

Gdy skóra jest na to gotowa przystępujemy do oczyszczania manualnego. Usuwamy zaskórniki otwarte i zamknięte, kaszaki, prosaki oraz krostki zapalne. Zabieg wykonujemy w higienicznych warunkach, w medycznych rękawiczkach ochronnych i jeśli zachodzi taka potrzeba przy użyciu sterylnych narzędzi (łyżeczka unny, igiełka). Po oczyszczeniu skóra jest przecierana preparatem odkażającym. Wykonujemy również darsonwalizację – urządzeniem emitującym prądy Darsonvala wytwarzające dezynfekujący ozon dodatkowo skórę odkażamy. Następnie nakładamy maseczkę łagodzącą zwężającą pory. Po zmyciu maski wmasowujemy krem łagodzący.

PEELING CIAŁA

 

Peeling ciała to delikatne, mechaniczne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry aby przyspieszyć proces odnowy i regeneracji naskórka. Peeling polega na dokładnym wymasowaniu ciała specjalnymi preperatami złuszczjącymi zawierającymi drobinki ścierajace.

Efekty:

- wygładzenie i oczyszczenie skóry

- poprawę i wyrównanie kolorytu

- wzmocnienie tkanki i poprawa struktury skóry

- usunięcie obumarłych komórek naskórka

- poprawę mikrocyrkulacji krwi

- otwarcie ujść gruczołów potowych i łojowych

- dotlenienie i odżywienie tkanek

- pobudzenie regeneracji komórek

- przygotowanie skóry do dalszej pielęgnacji

FALE RADIOWE

 

Fale radiowe powodują przegrzanie skóry właściwej do odpowiedniej i bezpiecznej dla ciała temperatury. Wywołuje się w ten sposób zwiększoną aktywność fibroblastów do produkcji włókien kolagenu i elastyny. Zmiany te powodują znaczną poprawę jędrności skóry np. przy skórze wiotkiej lub po ciąży czy też kuracjach odchudzających. Przyspieszenie mikrocyrkulacji krwi i limfy oraz przyspieszenie procesów metabolizmu komórkowego spowodowane działaniem radiofrekwencji pomaga zwalczyć cellulit lub nadmiar tkanki tłuszczowej.

 
 

ELEKTROSTYMULACJA

 

Elektrostymulacja twarzy jest jedną z najskuteczniejszych metod stymulacji mięśni, a przy tym redukcji tzw. chomiczych policzków i drugiego podbródka.
Ponadto wspomaga ujędrnianie skóry, odmładza ją i poprawia jej wygląd. Stanowi doskonałą, bezpieczną i bezbolesną alternatywę dla zabiegów z użyciem skalpela.
Zabieg ten polega na emitowaniu impulsów prądu, które przekazywane są do mięśni, wzmacniając je i naprężając. Znacznej poprawie ulega owal twarzy, dzięki stymulacji kolagenu oraz elastyny, które wspomagają redukcję zmarszczek. Ponadto zwiększa się produkcja cząsteczek ATP, czyli naturalnego źródła energii mięśni. 

Przeciwwskazania do stosowania elektrostymulacji twarzy:
ciąża,
nowotworzy,
epilepsja,
rozrusznik serca,
metalowe implanty w ciele,
choroby układu krążenia.

Zalety poddania się zabiegowi
elektrostymulacji twarzy:

redukcja tzw. drugiego podbródka,
redukcja tzw. chomiczych policzków,
podniesienie i ukształtowanie owalu twarzy,
odmłodzenie,
poprawa elastyczności skóry,
wzmocnienie mięśni twarzy,
ujędrnienie skóry.
poprawa kolorytu, dotlenienie skóry

Dla uzyskania satysfakcjonujących efektów wskazane jest, co najmniej 12 zabiegów, w odstępach co 2 - 3 dni.
Aby podtrzymać i optymalizować rezultaty terapii należy wykonywać 1 - 2 elektrostymulacje na miesiąc.

 

 


 

ENDERMOLOGIA LPG

 

LPG® Endermologie® należy do metod wysoce efektywnych w walce z cellulitem i lokalnie nagromadzoną tkanką tłuszczową. 
Technika opiera się na opatentowanym systemie tworzenia podciśnienia i w tym samym czasie rozbijania tkanki tłuszczowej ,która jest masowana przez dwie elektronicznie sterowane rolki. 
Nieporównywalną z żadną inną metodą mobilizację tkanki uzyskuje się poprzez różne kierunki i różne prędkości obrotu rolek.
W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów. 
Endermoterapia (Endermologia) jest formą masażu, w trakcie którego bezpośredniemu oddziaływaniu poddawana jest skóra, tkanka podskórna oraz tkanka tłuszczowa. 


Celem zabiegu jest przywrócenie w ciele klienta poddawanego zabiegowi prawidłowego krążenia krwi, poprawa włóknistości skóry i jej sprężystości, jak również zwalczanie cellulitu. 

Najbardziej spektakularne efekty osiągną osoby, które zdecydują się na endermologię w celu likwidacji cellulitu i wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki. Dzięki pobudzeniu metabolizmu, organizm szybciej eliminuje toksyny i tłuszcz z organizmu. Endermologia to zabieg, który stymuluje do odnowy biologicznej skóry, dlatego jest polecany także osobom, które pragną poprawić kontury twarzy i poprawić elastyczność jej skóry. Endermologia jest wykorzystywana także w leczeniu bólów mięśniowych, bólów kręgosłupa czy dolegliwości reumatycznych. 

 

Wskazania:


- wyszczuplenie,
- wygładzenie
- ujędrnienie
- modelowanie sylwetki

 

Przeciwwskazania:


-nowotwory, 
-uszkodzenia skóry, 
-stany zapalne, bakteryjne, alergiczne naskórka, 
-zakrzepica
-ciąża i laktacja

 

 

 
 

ZABIEGI NA CIAŁO

MICRONIZED MARINE ALGAE BODY WRAP

 

 Zabieg wyszczuplający, remineralizujący i przeciwcellulitowy, na bazie 100% mikronizowanej algi morskiej bogatej w minerały, witaminy i mikroelementy. Zabieg stymuluje mikrokrążenie krwi, odżywia, nawilża i detoksykuje skórę. Redukuje złogi tłuszczowe, eliminuje nadmiar wody z tkanek, poprawia strukturę skóry. Wskazania: cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, skóra potrzebująca odżywienia i oczyszczenia z toksyn. Cel: detoksykacja, redukcja tkanki tłuszczowej, remineralizacja, modelowanie sylwetki.

SLIMMING & FIRMING

 

Intensywny zabieg antycellulitowo-wyszczuplająco modelujący

 

Innowacyjny zabieg, który skutecznie walczy z cellulitem i niedoskonałościami sylwetki. Zwiększa elastyczność i jędrność skóry. W preparatach, użytych do zabiegu, wykorzystano dwie nowoczesne technologie, które celnie trafiają w samo serce problemu. Pierwsza  przywraca prawidłowe dotlenienie tkankom, aby zahamować proces tworzenia się cellulitu. Druga skutecznie zwiększa napięcie we wszystkich warstwach skóry, działa w trzech kierunkach na jędrność skóry – zwiększa jej elastyczność i gęstość oraz tonizuje. Zabieg modeluje sylwetkę i redukuje cellulit.

Zazwyczaj zabieg ten stosowany jest na wybrane partie ciała. Zabieg jest idealna propozycją na zlokalizowany problem, związany z cellulitem lub nadmiarem tkanki tłuszczowej.

 Wskazania: cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, skóra wymagająca ujędrnienia i wygładzenia.

 Cel: zmniejszenie widoczności cellulitu, stymulacja lipolizy, likwidacja uporczywych złogów tkanki tłuszczowej, poprawa mikrokrążenia, dotlenienia i odżywienia skóry, zwiększenie jędrności i elastyczności wszystkich warstw skóry.

DOBIERZEMY DLA CIEBIE ODPOWIEDNI ZABIEG ORAZ PROFESJONALNE KOSMETYKI DLA TWOJEJ SKÓRY

Vouchery

Certyfikaty

68 385 55 05